Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

O firmie

Firma Bigaj istnieje już 45 lat!

-1976

img

Od połowy dekady
idziemy z duchem
czasu !

Cały ten czas, nieprzerwanie produkujemy deskę warstwową z naturalnego drewna...

Bogate doświadczenie w obróbce drewna, doświadczona kadra pracownicza, oraz ciągłe wdrażanie nowych technologii, pozwala nam na produkcję najwyższej jakości produktów, które znalazły nabywce w wielu krajach, np. w Niemczech, Holandii, Norwegii. W Polsce sprzedawana jest w sieci kilkunastu salonów z podłogami.

Dlaczego
Właśnie My?

img

W sposób profesjonalny zajmujemy się wykonaniem podłogi kompleksowo.

W domowej atmosferze przy filiżance kawy najpierw staramy się dobrać podłogę do gustu i stylu klientów oraz sposobu i miejsca użytkowania.

img

Posiadamy własne ekipy parkieciarskie z wieloletnim doświadczeniem.

Nasi parkieciarze należą do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, a powierzone im obowiązki wykonują z należytą sumiennością, dokładnością i zaangażowaniem.

img

Wszystkie prezentowane przez nas parkiety bambusowe staramy się mieć zawsze na stanie magazynowym.

Nie musisz się więc martwić, że będziesz czekał miesiącami na produkt, który Ci się podoba.

img

Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski i nie tylko.

Możemy pochwalić się, że zaczynają doceniać nas precyzyjni Niemcy, wymagający Francuzi i gustowni Włosi. Nie mamy ograniczeń logistycznych, jedynie przy małych metrażach doliczymy koszty dojazdu.

kobieta pracująca na drewnianej podłodze

Masz pytania
dotyczące
naszych podłóg?

Nie wiesz, jakie wybrać deski podłogowe do kuchni, a jakie do przedpokoju? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniego modelu, dokładnie wyjaśniając, czym jest każdy produkt i w jakiej sytuacji sprawdzi się najlepiej.

Nasze rady oferujemy także, jeśli zastanawiasz się, jakiej pielęgnacji wymagają deski podłogowe postarzane. Odpowiednie środki pielęgnacyjne i dbałość o podłogę to klucz do zwiększonej wytrzymałości desek i ich doskonałego wyglądu po wielu latach, dlatego w tej kwestii najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Kontakt