Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Deski podłogowe postarzane

Deska Podłogowa Postarzana

Renesans w Twoim domu.

W asortymencie naszego sklepu dostępne są wysokiej jakości deski podłogowe postarzane, zachwycające swoim wyjątkowym wyglądem – bowiem znakomicie podkreślają rysunek oraz fakturę drewna. W ostatnim czasie wyraźnie postarzana podłoga cieszy się sporą popularnością i jest wykorzystywana przy rozmaitych aranżacjach wnętrz.

Proponowana przez nas deska podłogowa została wykonana przy pomocy sklejki woododpornej liściastej, zaś jej warstwa zewnętrzna (użytkowa) powstała z drewna dębowego o grubości 5 mm. Jest to niezwykle ciekawe rozwiązanie, wyróżniające się wysoką funkcjonalnością – ewentualne zarysowania bądź zniszczenia są praktycznie niewidoczne na tym konkretnym modelu deski! Podłogi postarzane perfekcyjnie prezentują się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim oraz industrialnym – świetnie sprawdzą się w loftach.

Najważniejsze informacje o produkcie:

  • grubość 15 i 20 mm,
  • szerokość 100-200 mm,
  • długość 600-2500 mm.
img

Mają Państwo do wyboru kilka interesujących opcji wykończenia materiału – z wykorzystaniem olei. Do wyboru produkty:

  • surowe do szlifu,
  • gładkie olejowane lub lakierowane,
  • szczotkowane,
  • ręcznie postarzane.

Prezentowane w asortymencie wyroby występują w trzech klasach jakości:

Prima

Natur

Rustical

kobieta pracująca na drewnianej podłodze

Masz pytania
dotyczące
naszych podłóg?

Nie wiesz, jakie wybrać deski podłogowe do kuchni, a jakie do przedpokoju? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniego modelu, dokładnie wyjaśniając, czym jest każdy produkt i w jakiej sytuacji sprawdzi się najlepiej.

Nasze rady oferujemy także, jeśli zastanawiasz się, jakiej pielęgnacji wymagają deski podłogowe postarzane. Odpowiednie środki pielęgnacyjne i dbałość o podłogę to klucz do zwiększonej wytrzymałości desek i ich doskonałego wyglądu po wielu latach, dlatego w tej kwestii najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Kontakt