Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Deski podłogowe dębowe – warstwowe, surowe i inne

Deski Podłogowe Dębowe

Proponowana przez nas deska dębowa warstwowa, a także deska dębowa bielona, wyróżniają się bardzo eleganckim wyglądem oraz zauważalną trwałością. Nasze wyroby zostały wykonane ze szlachetnego materiału.

Aprobata projektantów 

 

Deska dębowa podłogowa cieszy się uznaniem zarówno wśród projektantów wnętrz, jak i osób prywatnych, które mają konkretne wymagania odnośnie wystroju pomieszczeń mieszkalnych oraz szukają rozwiązań będących w stanie sprostać ich oczekiwaniom.

Dębowa deska podłogowa jest cenionym materiałem wykończeniowym, stanowiącym połączenie tradycji z nowoczesnym podejściem do kwestii wystroju wnętrz. Drewno, z którego wytwarzana między innymi nasza deska podłogowa dębowa surowa, jest materiałem wytrzymałym. Przy odpowiedniej pielęgnacji zachowa piękny wygląd i trwałość przez lata.

Zalety oraz walory użytkowe deski dębowej
 

Deska podłogowa dębowa, która jest dopasowana do stylu danego wnętrza, może stanowić jego główny akcent aranżacyjny, a także dodać mu luksusowego oraz unikalnego charakteru. Do najważniejszych atutów deski podłogowej, wykonanej z naturalnego materiału, jakim jest drewno dębowe, należą z pewnością:

Wytrzymałość

Kluczem, umożliwiającym cieszenie się pięknym wyglądem podłogi dębowej przez długi czas, jest jej odpowiednie zabezpieczenie. Można zapewnić je przez wykonanie cyklinowania, a następnie lakierowania lub olejowania, w zależności od indywidualnych preferencji. Dodatkową zaletą jest fakt, że czynność tę można powtarzać wielokrotnie, dzięki czemu deski podłogowe dębowe będą wyglądać jak nowe nawet po wielu latach od montażu.

Łatwość w pielęgnacji

Ta zaleta związana jest z poprzednim podpunktem – zabezpieczona poprzez olejowanie lub lakierowanie deska podłogowa dębowa surowa, czy też deska dębowa bielona, jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, które w jakimś większym stopniu różniłyby się od mycia paneli.

Różne warianty wykonania

Deski wykonane z naturalnego drewna, dzięki usłojeniu i fakturze, same w sobie cechują się unikalnym wyglądem. Jako firma specjalizująca się w produkcji tych wyrobów dokładamy natomiast wszelkich starań, aby były one także dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze produkty wykonujemy w kilku różnych wariantach. Oferujemy deski dębowe surowe, a także olejowane i lakierowane na gładko bądź szczotkowane. Istnieje także możliwość postarzania ręcznego.

Ponadczasowy wygląd

Zawsze staramy się podkreślić naturalny charakter drewna, którego walory wizualne sprawiają, że oferowane przez nas deski dębowe idealnie komponują się z każdym wnętrzem – zarówno tym utrzymanym w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym czy rustykalnym.

Wygląd i wykończenia desek dębowych

Nasza firma zajmuje się produkcją podłogowych desek dębowych, których wygląd, a także parametry wykonania dopasowane są do oczekiwań Klientów oraz cech i przeznaczenia wnętrza, w jakim mają się one znaleźć. Nasze produkty to wyroby z naturalnego drewna. Posiadają zróżnicowane grubości, szerokości oraz warianty wykończenia. Oferujemy rozwiązania gładkie lub z sękami, o równomiernym kolorze oraz z wybarwieniami, a także cechujące się zróżnicowanym usłojeniem drewna. Nasze deski są dostępne w trzech różnych klasach jakości.

 

Podłogi wykonane z desek dębowych to propozycja dla osób potrafiących docenić piękno naturalnego drewna oraz szukających dekoracyjnych materiałów wykończeniowych, które są w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom – zarówno pod względem jakości, jak i walorów aranżacyjnych.

kobieta pracująca na drewnianej podłodze

Masz pytania
dotyczące
naszych podłóg?

Nie wiesz, jakie wybrać deski podłogowe do kuchni, a jakie do przedpokoju? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniego modelu, dokładnie wyjaśniając, czym jest każdy produkt i w jakiej sytuacji sprawdzi się najlepiej.

Nasze rady oferujemy także, jeśli zastanawiasz się, jakiej pielęgnacji wymagają deski podłogowe postarzane. Odpowiednie środki pielęgnacyjne i dbałość o podłogę to klucz do zwiększonej wytrzymałości desek i ich doskonałego wyglądu po wielu latach, dlatego w tej kwestii najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Kontakt