Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Deska Warstwowa Dębowa

Deska Warstwowa Dębowa

Tradycja, elegancja, trwałość…

Znajdująca się w naszej ofercie deska podłogowa dębowa, w której jako warstwy nośnej użyto sklejki wodoodpornej liściastej, natomiast warstwa zewnętrzna – użytkowa wykonana jest z drewna dębowego o grubości 5 mm.

Podłoga występuje standardowo w grubości 15mm i 20mm. W celu dopasowania się do wysokości innych powierzchni, produkujemy wyroby o różnych grubościach, np. 13mm, 18mm, 22mm.

 

Szerokość produktu podyktowana jest wymaganiami klienta, odbiorcy lub projektanta i zawiera się w zakresach od 80mm – podłoga „łodziowa”, poprzez standardowe 160mm – 200mm, aż do szerokości 280mm. Deska warstwowa wykonywana jest w tzw. miksie długościowym od 600mm do 2500mm. Istnieje wiele wariantów wykonania deski oraz wiele wybarwień w zakresie kolorów olei OSMO, REMERS, OVERMAT. 

 

img

Produkt wykonywany w kilku wariantach:

  • surowym – bez olejowania, do wykończenia na gotowej powierzchni podłogi
  • olejowanym lub lakierowanym na gładko
  • olejowanym lub lakierowanym, szczotkowanym – w celu uwydatnienia struktury materiału
  • postarzana ręcznie – do pomieszczeń o klimatach renesansowych

 

Deski podłogowe dostępne są w trzech klasach jakości : Prima, Natur, oraz Rustical.

Prima

Czysta bez sęków, naturalny kolor, bez przebarwień o dowolnym osłojeniu drewna

Natur

Z małymi sękami zdrowymi, bez bieli krawędziowej, bez pęknięć o dowolnym osłojeniu drewna

Rustical A

Z sękami do 40mm, małe cienkie sęki do 20mm, bez pęknięć i bieli dębowej

Rustical B 

Z sękami do 60mm, ciemne sęki do 40mm, lekka biel krawędziowa, rdzeń zamknięty

Efektownego i eleganckiego wyrazu nadają deskom warstwowym fazki na bokach czy też wykończenie w postaci olejowania.

Produkty występują w postaci jednolamelowej, co w zestawieniu z niewielkimi wymiarami przyczynia się do łatwego montażu oraz zapewnia ciekawy efekt wizualny. Przed wykonaniem każdej konstrukcji szczegółowo omawiamy dobór produktów do istniejącej stolarki drzwiowej i okiennej, a także mebli i detali w wystroju wnętrza. Materiały nadają się idealnie do ogrzewania podłogowego.

kobieta pracująca na drewnianej podłodze

Masz pytania
dotyczące
naszych podłóg?

Nie wiesz, jakie wybrać deski podłogowe do kuchni, a jakie do przedpokoju? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniego modelu, dokładnie wyjaśniając, czym jest każdy produkt i w jakiej sytuacji sprawdzi się najlepiej.

Nasze rady oferujemy także, jeśli zastanawiasz się, jakiej pielęgnacji wymagają deski podłogowe postarzane. Odpowiednie środki pielęgnacyjne i dbałość o podłogę to klucz do zwiększonej wytrzymałości desek i ich doskonałego wyglądu po wielu latach, dlatego w tej kwestii najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Kontakt