Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Deski podłogowe

Deski podłogowe


Każda deska podłogowa drewniana proponowana przez nasz zakład nie tylko wpisuje się w obecne standardy, ale też wyróżnia się ponadczasowym charakterem. Oferowana przez nas deska p odłogowa dębowa surowa, rustykalna lub deska podłogowa bielona czy barwiona sprawdzi się w salonie, pokoju gościnnym, sypialni oraz w wielu innych pomieszczeniach – również w pokoju dziecięcym pięknie będzie prezentować się deska dębowa warstwowa. Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produktów oraz kompleksowość w realizacji usług.

kobieta pracująca na drewnianej podłodze

Masz pytania
dotyczące
naszych podłóg?

Nie wiesz, jakie wybrać deski podłogowe do kuchni, a jakie do przedpokoju? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniego modelu, dokładnie wyjaśniając, czym jest każdy produkt i w jakiej sytuacji sprawdzi się najlepiej.

Nasze rady oferujemy także, jeśli zastanawiasz się, jakiej pielęgnacji wymagają deski podłogowe postarzane. Odpowiednie środki pielęgnacyjne i dbałość o podłogę to klucz do zwiększonej wytrzymałości desek i ich doskonałego wyglądu po wielu latach, dlatego w tej kwestii najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Kontakt