Przymierzając się do remontu lub urządzając swoje mieszkanie często pojawia się dylemat czy wybrać panele czy deski podłogowe. Na rynku wybór materiałów wykończeniowych jest ogromny a niskie ceny oraz atrakcyjny asortyment nie ułatwiają zadania.

Naturalne piękno na lata

Panele czy deska podłogowaNaturalne drewno to klasyka i elegancja sama w sobie. Deska podłogowa sprawia, że wnętrze jest ciepłe i przytulne w przeciwieństwie do paneli, które są chłodne. Zastanawiając się również nad wyborem pomiędzy deską podłogową a panelami należy zadać sobie pytanie czy podłoga ma nam służyć na lata czy na chwilę? Deska podłogowa jest zdecydowanie trwalsza i wytrzymalsza. Jest również doskonałym izolatorem termicznym oraz  w przeciwieństwie do paneli może być stosowany praktycznie w każdym wnętrzu. Dodatkowo jest bardziej odporna na ścieranie oraz odkształcenia, które bardzo często występują.

Panele czy deska podłogowa

Największą zaletą deski podłogowej jest możliwość cyklinowania nawet kilkukrotna. Panele nie powodują reakcji alergicznych oraz starzeje się w naturalny sposób.

Deska podłogowa to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników szukających funkcjonalnych i eleganckich podłóg.

Add Your Comment