Drewno jest materiałem używanym podczas budowy domów, jako elementy wystroju ogrodu. Kładzione jest na podłogę jako deski bądź panele drewniane. Obecnie jest hitem w aranżacji wnętrz jak element dekoracyjny.

Ostatnio coraz częściej spotkamy go w łazienkach. Jest idealnym materiałem aby połączyć go z odcieniami bieli, marmurem, betonem. Idealnie komponuje się z białą armaturą, szarymi kafelkami.

bigaj producent deski podłogowej

Można go położyć na podłodze łącząc z innymi płytkami. Użyć jako akcenty dekoracyjne np. na ścianie, bądź jako główny element aranżacji wnętrz. Drewno sprawdzi się w bardzo wielu stylach on klasycznych, marynistycznych po prowansalskie. Obecnie jest trendem wśród nowoczesnych wnętrz. Obecnie jest bardzo doceniane przez designerów i projektantów wnętrz. Coraz więcej osób się na nie decyduje.

podłoga w łazience inspiracje

Odpowiedni rodzaj drewna sprawdzi się bez problemu w łazience. Najlepiej wybrać odmiany, które mają wysoka odporność na wilgoć. Najbardziej polecane są odmiany egzotyczne bądź rodzimy dąb. Takie drewno najlepiej dodatkowo zabezpieczyć specjalnymi środkami, chroniącymi przed zwilgotnieniem, bakteriami i uszkodzeniami.

I Ty możesz mieć piękną łazienkę. Przekonaj się do drewna, które jest niezwykle szlachetnym materiałem. Jest synonimem elegancji, więc nada charakteru temu wnętrzu.

Add Your Comment