Producent deski podłogowej oraz paneli podłogowych z drewna  P.P.D BIGAJ

Deski Podłogowe Dębowe

Bardzo elegancki wygląd, zauważalna trwałość oraz wykonanie ze szlachetnego materiału. Nic więc dziwnego, że dębowa deska podłogowa jest cenionym materiałem wykończeniowym, stanowiącym połączenie tradycji z nowoczesnym podejściem do kwestii wystroju wnętrz. Cieszy się uznaniem zarówno wśród projektantów wnętrz, jak i osób prywatnych które mają konkretne wymagania odnośnie wystroju pomieszczeń mieszkalnych oraz szukają rozwiązań, które będą w stanie sprostać ich oczekiwaniom.

Zalety oraz walory użytkowe deski

Deska podłogowa dębowa, która jest dopasowana do stylu danego wnętrza, może stanowić jego główny akcent aranżacyjny, a także dodać mu luksusowego oraz unikalnego charakteru. Do najważniejszych atutów deski podłogowej wykonanej z naturalnego materiału jakim jest drewno dębowe, należą z pewnością:

 • wytrzymałość 
  Kluczem umożliwiającym cieszenie się pięknym wyglądem podłogi dębowej przez lata jest jej odpowiednie zabezpieczenie. Można to uzyskać przy pomocy cyklinowania, a następnie lakierowania lub olejowania w zależności od indywidualnych preferencji. Dodatkową zaletą jest fakt, że czynność tą można powtarzać wielokrotnie, dzięki czemu nawet po wielu latach od montażu deski będą wyglądać jak nowe.
 • łatwość w pielęgnacji 
  Jest związana z poprzednim podpunktem – zabezpieczona poprzez olejowanie lub lakierowanie podłoga dębowa, jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, które w jakimś większym stopniu różniłyby się od mycia paneli.
 • różne warianty wykonania 
  Deski wykonane z naturalnego drewna już same w sobie cechują się unikalnym wyglądem, widocznym w ich usłojeniu czy fakturze. Natomiast jako firma specjalizująca się w ich produkcji dokładamy wszelkich starań do tego, aby oferowane przez nas wyroby były dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze wyroby wykonujemy w kilku różnych wariantach (stanie surowym, a także olejowanym i lakierowanym na gładko bądź szczotkowanym) oraz z możliwością postarzania ręcznego.
 • ponadczasowy wygląd 
  Za każdym razem staramy się podkreślić naturalny charakter drewna, którego walory wizualne sprawiają, że oferowane przez nas deski dębowe idealnie komponują się z każdym wnętrzem – zarówno tym utrzymanym w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym czy rustykalnym.
 • możliwość zastosowania w przypadku ogrzewania podłogowego.

Wygląd i wykończenia desek

Nasza firma zajmuje się produkcją podłogowych desek dębowych, których wygląd jak i parametry wykonania dopasowane są do oczekiwań Klientów oraz cech i przeznaczenia wnętrza, w którym mają się znaleźć. Wykonujemy wyroby z naturalnego drewna, które mogą posiadać zróżnicowane grubości i szerokości oraz warianty wykończenia. Oferujemy rozwiązania gładkie lub z sękami, o równomiernym kolorze oraz z wybarwieniami, a także cechujące się zróżnicowanym usłojeniem drewna. Ponadto posiadamy rozwiązania dostępne w trzech różnych klasach jakości.

Podłogi wykonane z desek dębowych to propozycja dla osób potrafiących docenić piękno naturalnego drewna oraz szukających dekoracyjnych materiałów wykończeniowych, które są w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom – zarówno pod względem jakości, jak i walorów aranżacyjnych.