Drewniana podłoga to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Jest nie tylko klasyczna i elegancka, ale również wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Drewniane dębowe deski są bardzo uniwersalne, dlatego doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu zarówno nowoczesnym jak i rustykalnym. Ich prostota i klasa sama w sobie powodują, ze trudno im się oprzeć. Dębowe podłogi maja swoja tradycje, dlatego tak chętnie je wybieramy.

Dębowa podłoga

Wybór podłogi musi być przemyślanym wyborem, ponieważ szybciej decydujemy się na zamianę mebli czy Koloru ścian niż podłogi. Dębowe drewno jest bardzo odporne na ścieranie i zarysowania, dlatego doskonale sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach. Dąb to szlachetne drzewo charakteryzujące się długowiecznością.

Dębowy parkiet nadaje wnętrzu charakteru i ciepłego klimatu, dlatego doskonale sprawdza się w każdej aranżacji. Specyficzne usłojenie oraz różnej wielkości sęki Tworzą klasyczne piękno, dlatego dębowa podłoga jest tak pożądana. Jego kolejna ogromna zaleta jest ogromna kolorystyka, która pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza.

Add Your Comment