Doskonałą alternatywą dla drewnianych podłóg czy płytek są panele podłogowe. Znacznie szybciej się je kładzie, są tańsze i nie wymagają poświecenia dużej ilości czasu na pielęgnacje. Jednak czy możemy zastosować je w kuchni?

Odpowiedź brzmi -TAK! Na rynku mamy dostęp do różnych rodzajów paneli, dostosowanych do wymagających pomieszczeń. Bez problemu możemy położyć je w kuchni. Są zrobione ze specjalnych materiałów odpornych na wilgoć, co jest istotne w tym pomieszczeniu. Działanie pary, wylana zupa czy sok to wrogowie paneli. Jedna teraz to już nie problem!

Czy panele podłogowe nadają się do kuchni?

Panele podłogowe położone w kuchni dodadzą jej niezwykłego ciepła. Posiadając dzieci, szczególnie raczkujące maluchy należy zwrócić uwagę na rodzaj podłoża, po którym się poruszają. Panele nie wymagają dodatkowego ogrzewania tak jak to bywa w przypadku zimnych płytek. Gdy upadnie Ci szklanka, nie będzie widać pęknięcia na podłożu.

Zaoszczędzisz zarówno czas i pieniądze, ponieważ panele są niezwykle proste w położeniu. Nie musisz czekać tak jak w przypadku płytek, aż klej wyschnie. Od razu po położeniu możesz cieszyć się piękną podłogą. Już nie obawiaj się, czy panele ulegną deformacji.  Dzięki odpowiedniej technologii, odpornej na działanie wilgoci oraz niektórych ostrych dla paneli produktów, można położyć je w kuchni. Na rynku dostępnych jest wiele faktur, wzorów oraz duża gama kolorystyczna. Sprawdź co proponuje Bigaj i zmieć wygląd serca domu już teraz!

Add Your Comment